Turistický film festival 2016

Turistický film festival 2017

Program festivalu

Pátek 21. 4. 2017

  • 10–12 hod. promítání v multikině Jablko festivalových filmů pro školní mládež a beseda s Richardem Jaroňkem o zážitcích s africkými zvířaty
  • 18–20 hod. promítání v multikině Jablko festivalových filmů pro veřejnost a beseda s Richardem Jaroňkem o zážitcích s africkými zvířaty
  • 9–17 hod. v budově magistrátu města Zlín prohlídka výstavy fotografií – Ze života Klubu českých turistů

Sobota 22. 4. 2017

  • 9–12 hod. v multikině Jablko promítání soutěžních festivalových filmů a předání cen autorům
  • 14:30–17 hod. seminář fotografování a filmování a prohlídka filmových atelierů ve Zlíně – Kudlově
  • 19–23 hod. potlach s autory filmů a pozvanými hosty v Zelenáčově Šopě

Neděle 23. 4. 2017

  • V 7 hod. odjezd od hotelu Saloon – turistická výprava do Valašských Klobouků a Brumova
  • Přihlášky a info na 736 754 033 nebo eurobeds.vitek@kct.cz (až do naplnění autobusu)

Od 19. dubna do konce měsíce proběhne v rámci festivalu výstava fotografií ze života Klubu českých turistů ve výstavní síni magistrátu statutárního města Zlín.

Program promítání

Pátek 21. 4. 2017 (10–12 hodin)

  • 7. Norsko Dr. Zlínský KČT Zlín (7 minut)
  • 13. Strážiště 2015 (Snímek dokumentuje dětský letní tábor Strážiště 2015, pořádaný TOM Ježci Horoměřice 21102) (15 minut)
  • 20. Pohádkový les Nivnice (Mgr. Vlastimil Ondra) (7 minut)
  • 21. Výcvik vysokohorské turistiky Žďárské vrchy Devět skal (Ing.Urban) (3 minuty)
  • 8. Vysoké Tatry – Rysy (David Jurek) (9 minut)
  • Zahájení + přestávka (19 minut)
  • Afrika (Ing. Richard Jaroněk) (60 minut)

Pátek 21. 4. 2017 (18–20 hodin)

  • 1. Expedice Morava (Ing. Roman Volek) (27 minut)
  • 5. Krkonoše (Lenka Žáková KČT Havl. Brod) (11 minut)
  • 11. Lysá Hora (Věra Veselá – Čeřínek) (8 minut)
  • 18. Alpy – Výstup na chatu Rambert (Ing. Václav Merhulík) (7 minut)
  • 19. Za posledním puchýřem 2017 (5 minut)
  • Afrika (Ing. Richard Jaroněk) (60 minut)

Sobota 22. 4. 2017 (9:00–12:15)

  • 2. Javorový (Ing. Aleš Tkadlec) (18 minut)
  • 3. Velikonoční vycházka na Medůvku (Ing. Aleš Tkadlec) (7 minut)
  • 4. České středohoří (Lenka Žáková) (13 minut)
  • 6. Noční pochod (Ing. Alan Vítek) (9 minut)
  • 8. Vysoké Tatry – Rysy (David Jurek) (9 minut)
  • 9. Ze života našeho Klubu (Dr. Zlínský) (4 minuty)
  • 10. Kryšpín v Tatrách (Věra Veselá) (9 minut)
  • 12. Wilde wasser (Czuthová a Machová) (3 minuty)
  • 14. Vlakem do Prahy za Karlem čtvrtým (Ing. Miloslav Vítek) (12 minut)
  • 15. Stezka Zdeňka Sedláčka (9 minut)
  • 17. Hory a lidé (Ing. Bradová a p. Janeček) (10 minut)
  • 21. Výcvik vysokohorské turistiky (VHT) Žďárské vrchy – Devět skal (Ing. Urban) (3 minuty)
  • 22. Norsko 2016 – KČT Hranice do Skandinávie (Lukáš Veselý) (18 minut)
  • 23. Baske – Slovensko (František Greguš) (9 minut)
  • 16. Eurorando Švédsko (Jana Sedláčková a Rostislav Oharek) (13 minut)
  • Zahájení + přestávka (34 minut)
©reated by Honza Zíka, all rights reserved.     (administrační rozhraní)